| Supported Scanning Sizes | A4 (210 x 297 mm), A5 (148 x 210 mm), A6 (105 x 148 mm) |
|---|---|
| Grayscale Depth | 8 Bit |
| Color Depth | 48 Bit |
| Memory | 2 GB |
| MPN | S1500 |
| Item Length | 10in |
| Supported Paper Size | A4 (210 x 297 mm) |
| Brand | Fujitsu |
| Type | Desktop Scanner |
| Unit Type | Unit |
| Technology | Laser |
| Manufacturer Warranty | None |
| Maximum Resolution | 600 x 600 DPI |
| Item Height | 7in |
| Image Sensor | Contact Image Sensor (CIS) |
| Model | Fujitsu SnapScan S1500 |
| Connectivity | Cable, USB 1.0/1.1, USB 2.0, USB 3.0 |
| Features | Networkable, Portable, Scanner |
| Scanning Resolution | 300x300 DPI |
| Unit Quantity | 1 |
| Item Width | 15in |
| Country of Origin | Japan |
| Product Line | Fujitsu SnapScan |
Check the listing for details. Fujitsu SnapScan S1500 Document Scanner Untested. Condition: Used, Made in Japan. Listed at 26.00 USD.