| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money back or replacement (buyer's choice) |
| Brand | Unbranded |
| Power consumption | 5W |
| Send tin time | 0 ~ 3.5s |
| Back to the amount of tin | adjustable |
| Dimensions | 215 * 107 * 110mm |
| Send tin content | 0 ~ 123mm |
| Send tin speed | 14 ~ 35mm / s |
| MPN | DOES NOT APPLY |
| Model Number | BK373 |
| Motor power | DC 24V 3.2W |
| Tin wire diameter | 0.6 / 0.65 / 0.8 / 1.0 / 1.2 / 1.6 |
Check the listing for details. Full Automatic Tin Machine Automatic Tin Wire Machine Solder Wire Feeder 220V//. Condition: New. Listed at 112.09 USD. Condition:New: A brand-new, unused, unopened, undamaged item in its original packaging (where packaging is ... Dimensions:215 * 107 * 110mm UPC:Does not apply Send tin content:0 ~ 123mm MPN:DOES NOT APPLY Send tin speed:14 ~ 35mm / s Model Number:BK373 Tin wire diameter:0.6 / 0.65 / 0.8 / 1.0 / 1.2 / 1.6 Brand:Unbranded Power consumption:5W Send tin time:0 ~ 3.5s Back to the amount of tin:adjustable Motor power:DC 24V 3.2W