| Size | single head |
|---|---|
| Origin | Mainland China |
| Brand | Unbranded |
| weight | : 6/9/11kg |
| Product power | : 40W |
| MPN | not apply |
| Certification | CE |
| Working voltage | : 220V |
Check the listing for details. Full Double Head Smart Pneumatic Stapler Electric Smart Pneumatic Large Calibre. Condition: New. Listed at 334.92 USD. See all condition definitionsopens in a new window or tab. Product power. Product power: 40W. Needle model: Specification No. 12. Work progress: 300 revolutions per minute. Mainland China.