| Color | 75x380mm |
|---|---|
| Handlebar Type | Drop Bar |
| Set Includes | Handlebar, Stem |
| Material | Carbon, Carbon Fiber |
| Item Length | 420 mm |
| Brand | Unbranded |
| Manufacturer Warranty | 2 Years |
| Clamp Diameter | 28.6mm |
| Compatible Bike Type | Universal, BMX Bike, City Bike, Cyclocross Bike, Fat Bike, Folding Bike, Gravel Bike, Hardtail Bike, Hybrid Bike, Mountain Bike, Racing Bike, Road Bike, Single Speed/Fixie, Time Trial/Triathlon Bike, Touring Bike, Trekking Bike, Tricycle |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Number of Items | 1 |
| Part Type | Handlebars |
Check the listing for details. Full Internal Cable Routing Road Bicycle Carbon Integrated Cockpit Di2 Handlebar. Color: 75x380mm, Condition: New. Listed at 199.32 USD. Cable Routing: Shimano, SRAM, Campagnolo ( Internal / Electronic Compatible). Material: Premium High Modulus Carbon Fiber. Weight: 360±20 grams (420 100mm).