| Placement on Vehicle | Left |
|---|---|
| Message reply | Within 1 Business Day |
| Material | Plastic |
| Mounting Hardware Included | No |
| Number of Pieces | 1 |
| Brand | onestop_autoparts |
| Lighting Technology | LED |
| Type | Headlight Assembly |
| Housing Color | Black |
| Lens Color | Clear |
| Manufacturer Part Number | OSFD-02-092 |
| OE/OEM Part Number | JR3Z13008A |
| Voltage | 12 V |
| Mounting Style | Screws |
| Universal Fitment | No |
| Manufacturer Warranty | 1 Month |
| Interchange Part Number | JR3Z13008A, JR3Z13008B, FO2503369, FO2502369, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, Ford Mustang |
| Superseded Part Number | JR3Z13008A, JR3Z13008B, FO2503369, FO2502369 |
Check the listing for details. Pair Full LED Headlight For 18-23 Ford Mustang Projector Headlamp DRL Left Right. Condition: New. Listed at 123.00 USD. For 2018-2023 Ford Mustang All Trim. Pair:1 Pair of Headlight (Driver Side&Passenger Side). Left:1 PC Headlight (Driver Side). Right:1 PC Headlight (Passenger Side). Answer : Sorry we don ’ t accept pick-up since the warehouse is Admittance of S taff O nly.