| Brand | Gazechimp |
|---|---|
| Color | Red+Black |
| Country of Origin | China |
| Item Height | 1.50in |
| Item Length | 90.00in |
| Item Weight | 5.73lb |
| Item Width | 94.00in |
| Material | Microfiber |
| Type | As Shown |
Check the listing for details. Full/Queen 3-Piece Comforter Set - Red + Black, Reversible Design, Easy-Clean 3M. Color: Red+Black, Condition: New with tags, Made in China. Listed at 86.55 USD. Comforter features a diamond quilting and is reversible, duvet cover not required. polyester comforter features 3M Stain Release for easy cleaning. We'd like to settle any problem in a friendly manner.