| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 87791-EZ00A |
| Product Name | Genuine Nissan Back Frame 87791-EZ00A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 87791-EZ00A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | TITAN TITAN XD |
| Year | 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #1 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Back Frame 87791-EZ00A. Condition: New. Listed at 278.17 USD. Genuine Nissan Parts. 4 door center seat split bench. 2 door, center seat. We cannot take back used parts. We cannot take back installed or tried parts. In the unlikely event that a part has been placed on backorder or discontinued, we will do our best to try and find one for you as quickly as possible.