| Brand | Nissan |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Year | 2017 2018 2019 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #14 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
| Product Name | Genuine Nissan Blind Spot Radar 284K0-HV00A |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Manufacturer Part Number | 284K0-HV00A |
| Genuine OEM | Yes |
| Model | Rogue Sport |
| Make | Nissan |
| SKU | 284K0-HV00A |
Check the listing for details. Genuine Nissan Blind Spot Radar 284K0-HV00A. Condition: New. Listed at 115.14 USD. Part is in unused condition and comes in original packaging. Please do your own research to ensure fitment.