| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 34935-4X00A |
| Product Name | Genuine Nissan Cable Control Brazil Unique 34935-4X00A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 34935-4X00A |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #0 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
| Replaces Part Number | 34935eb300, 34935eb30a |
Check the listing for details. Genuine Nissan Cable Control Brazil Unique 34935-4X00A. Condition: New. Listed at 84.22 USD. Genuine Nissan Parts. Our experts will get you exactly what you need and are more than happy to consult with you on specific projects that you might be working towards. So, why would you choose anyone else?.