| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 284F1-4BA1A |
| Product Name | Genuine Nissan Camera 284F1-4BA1A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 284F1-4BA1A |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | Murano Rogue |
| Year | 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #4 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
| Replaces Part Number | 284f14ba0a |
Check the listing for details. Genuine Nissan Camera 284F1-4BA1A. Condition: New. Listed at 433.46 USD. Genuine Nissan Parts. Cancellation Policy. We cannot take back installed or tried parts. We cannot take back used parts. In the unlikely event that a part has been placed on backorder or discontinued, we will do our best to try and find one for you as quickly as possible.