| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 284F1-4EA1A |
| Product Name | Genuine Nissan Camera 284F1-4EA1A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 284F1-4EA1A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | Rogue Sport |
| Year | 2017 2018 2019 2020 2021 2022 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #10 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
| Replaces Part Number | 284f14ea0a |
Check the listing for details. Genuine Nissan Camera 284F1-4EA1A. Condition: New. Listed at 1066.44 USD. Genuine Nissan Parts. Walser Nissan Wayzata Parts. With years of experience in the automotive industry, we specialize in providing genuine OEM Nissan parts and accessories. Whether you're performing routine maintenance or undertaking a full restoration, our extensive inventory ensures you'll find the exact part you need.