| Brand | Nissan |
|---|---|
| SKU | 284F1-5RA2A |
| Manufacturer Part Number | 284F1-5RA2A |
| Product Name | Genuine Nissan Camera 284F1-5RA2A |
| Genuine OEM | Yes |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | Kicks |
| Year | 2020 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #5 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Camera 284F1-5RA2A. Condition: New. Listed at 273.38 USD.