| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | T99C5-5RL0A |
| Product Name | Genuine Nissan Cargo Level Load Floor T99C5-5RL0A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | T99C5-5RL0A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #0 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Cargo Level Load Floor T99C5-5RL0A. Condition: New. Listed at 238.88 USD. Our staff has over 65 years of combined experience in the Genuine Nissan Parts Market. Creates a flat surface for cargo. Genuine Nissan Parts. It must be in new resalable condition. We are not responsible for installation errors.