| Brand | Nissan |
|---|---|
| SKU | 284A1-9BU1A |
| Manufacturer Part Number | 284A1-9BU1A |
| Product Name | Genuine Nissan Control Module 284A1-9BU1A |
| Genuine OEM | Yes |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | Frontier |
| Year | 2022 |
| Replaces Part Number | 284a19bu0a |
Check the listing for details. Genuine Nissan Control Module 284A1-9BU1A. Condition: New. Listed at 507.86 USD. Genuine Nissan Part Number: 284A1-9BU1A.