| Brand | Nissan |
|---|---|
| Type | ADAS Control Module |
| Warranty | 1 Year |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #5 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
| Product Name | Genuine Nissan Control Module 28532-6RZ0A |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Manufacturer Part Number | 28532-6RZ0A |
| Genuine OEM | Yes |
| SKU | 28532-6RZ0A |
| Country of Origin | Japan |
Check the listing for details. Genuine Nissan Control Module 28532-6RZ0A. Condition: New other (see details), Made in Japan. Listed at 150.00 USD. Only 1500 miles