| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 28452-5EA2A |
| Product Name | Genuine Nissan Cruise Control Distance Sensor Bracket 28452-5EA2A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 28452-5EA2A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #3 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Cruise Control Distance Sensor Bracket 28452-5EA2A. Condition: New. Listed at 37.58 USD. Genuine Nissan Parts. Cancellation Policy. We cannot take back installed or tried parts. We cannot take back used parts. We will be happy to resolve any issues you may have in a cordial and friendly manner.