| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 88301-4BL1A |
| Product Name | Genuine Nissan Cushion Frame 88301-4BL1A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 88301-4BL1A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | Rogue |
| Year | 2018 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #6 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
| Replaces Part Number | 883014bl2a |
Check the listing for details. Genuine Nissan Cushion Frame 88301-4BL1A. Condition: New. Listed at 582.18 USD. Genuine Nissan Parts. Gordie Boucher Nissan. Car-D-Part and team are your official source for Genuine OEM Nissan parts and accessories. without 3rd row seat japan built. We cannot take back installed or tried parts.