| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 79841-4CC0A |
| Product Name | Genuine Nissan Floor Jack Bracket 79841-4CC0A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 79841-4CC0A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | Rogue |
| Year | 2017 2018 2019 2020 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #3 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Floor Jack Bracket 79841-4CC0A. Condition: New. Listed at 11.48 USD. Genuine Nissan Parts. Our experts will get you exactly what you need and are more than happy to consult with you on specific projects that you might be working towards. So, why would you choose anyone else?.