| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 95142-7JA0A |
| Product Name | Genuine Nissan Frame Rail Bracket 95142-7JA0A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 95142-7JA0A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #17 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Frame Rail Bracket 95142-7JA0A. Condition: New. Listed at 72.80 USD. Genuine Nissan Parts. Our experts will get you exactly what you need and are more than happy to consult with you on specific projects that you might be working towards. So, why would you choose anyone else?.