| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 75131-6GP0A |
| Product Name | Genuine Nissan Frame Side Member 75131-6GP0A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 75131-6GP0A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | Z |
| Year | 2023 2024 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #11 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Frame Side Member 75131-6GP0A. Condition: New. Listed at 283.87 USD. Genuine Nissan Parts. "Right" (RH) refers to the passenger's side. "Left" (LH) refers to the driver's side. Cancellation Policy. We cannot take back installed or tried parts. We cannot take back used parts.