| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 74530-JF00A |
| Product Name | Genuine Nissan Frame Side Member Bracket 74530-JF00A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 74530-JF00A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | GT-R |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #11 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Frame Side Member Bracket 74530-JF00A. Condition: New. Listed at 264.23 USD. Genuine Nissan Parts. Our experts will get you exactly what you need and are more than happy to consult with you on specific projects that you might be working towards. So, why would you choose anyone else?.