| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 27500-4BA0A |
| Product Name | Genuine Nissan HVAC Temperature Control Panel 27500-4BA0A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 27500-4BA0A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | Rogue |
| Year | 2014 2015 2016 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #13 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan HVAC Temperature Control Panel 27500-4BA0A. Condition: New. Listed at 455.97 USD. Genuine Nissan Parts. Walser Nissan Wayzata Parts. With years of experience in the automotive industry, we specialize in providing genuine OEM Nissan parts and accessories. Whether you're performing routine maintenance or undertaking a full restoration, our extensive inventory ensures you'll find the exact part you need.