| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 28152-6GG0A |
| Product Name | Genuine Nissan Inst Panel Speaker 28152-6GG0A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 28152-6GG0A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | Armada Z ARIYA 370Z |
| Year | 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #8 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Inst Panel Speaker 28152-6GG0A. Condition: New. Listed at 88.36 USD. Genuine Nissan Parts. Gordie Boucher Nissan. Car-D-Part and team are your official source for Genuine OEM Nissan parts and accessories. We cannot take back installed or tried parts. We cannot take back used parts.