| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 281E1-7FA0A |
| Product Name | Genuine Nissan Inst Panel Speaker 281E1-7FA0A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 281E1-7FA0A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | Rogue |
| Year | 2018 2019 2020 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #2 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Inst Panel Speaker 281E1-7FA0A. Condition: New. Listed at 26.62 USD. Genuine Nissan Parts. Faulkner Nissan 611. Cancellation Policy. We cannot take back installed or tried parts. We cannot take back used parts. In the unlikely event that a part has been placed on backorder or discontinued, we will do our best to try and find one for you as quickly as possible.