| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | T99F3-5EE2A |
| Product Name | Genuine Nissan Interior Accent Lighting T99F3-5EE2A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | T99F3-5EE2A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | Kicks Versa |
| Year | 2020 2021 2022 2023 2024 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #0 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
| Replaces Part Number | t99f35ee0a |
Check the listing for details. Genuine Nissan Interior Accent Lighting T99F3-5EE2A. Condition: New. Listed at 217.17 USD. Genuine Nissan Parts. • Works with the vehicle’s interior lighting when the door is opened. • Works with the vehicle’s interior lighting when the door is opened. We cannot take back installed or tried parts.