| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 285E4-C997A |
| Product Name | Genuine Nissan Keyless Entry Antenna 285E4-C997A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 285E4-C997A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | LEAF Sentra Versa Versa Note Juke Cube |
| Year | 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #3 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Keyless Entry Antenna 285E4-C997A. Condition: New. Listed at 122.12 USD. Room, front. Inside type 2. KEYLESS ENTRY. Our staff has over 65 years of combined experience in the Genuine Nissan Parts Market. Genuine Nissan Parts. It must be in new resalable condition. We are not responsible for installation errors.