| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 28462-7JA2A |
| Product Name | Genuine Nissan Lane Departure System Camera 28462-7JA2A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 28462-7JA2A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #0 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Lane Departure System Camera 28462-7JA2A. Condition: New. Listed at 1706.46 USD. Genuine Nissan Parts. Cancellation Policy. We cannot take back installed or tried parts. We cannot take back used parts. In the unlikely event that a part has been placed on backorder or discontinued, we will do our best to try and find one for you as quickly as possible.