| Brand | Nissan |
|---|---|
| SKU | 25620-1KA0A |
| Manufacturer Part Number | 25620-1KA0A |
| Product Name | Genuine Nissan Low Note Horn 25620-1KA0A |
| Genuine OEM | Yes |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | Juke |
| Year | 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 |
Check the listing for details. Genuine Nissan Low Note Horn 25620-1KA0A. Condition: New. Listed at 131.99 USD. Low Note Horn. Genuine Nissan Part Number: 25620-1KA0A.