| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 25620-JM05A |
| Product Name | Genuine Nissan Low Note Horn 25620-JM05A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 25620-JM05A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | Rogue Select Rogue |
| Year | 2010 2011 2012 2013 2014 2015 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #1 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Low Note Horn 25620-JM05A. Condition: New. Listed at 95.81 USD. Rogue, Rogue Select. Low note horn. Genuine Nissan Parts. Faulkner Nissan 611. We cannot take back installed or tried parts. We cannot take back used parts. In the unlikely event that a part has been placed on backorder or discontinued, we will do our best to try and find one for you as quickly as possible.