| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 62256-1AA9A |
| Product Name | Genuine Nissan Lower Trim Panel 62256-1AA9A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 62256-1AA9A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | Murano |
| Year | 2009 2010 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #9 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
| Replaces Part Number | 622561aa1a |
Check the listing for details. Genuine Nissan Lower Trim Panel 62256-1AA9A. Condition: New. Listed at 122.04 USD. Genuine Nissan Parts. Our experts will get you exactly what you need and are more than happy to consult with you on specific projects that you might be working towards. So, why would you choose anyone else?.