| Brand | Nissan |
|---|---|
| SKU | 25233-4RA0A |
| Manufacturer Part Number | 25233-4RA0A |
| Product Name | Genuine Nissan Module Bracket 25233-4RA0A |
| Genuine OEM | Yes |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | Maxima |
| Year | 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #2 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Module Bracket 25233-4RA0A. Condition: New. Listed at 32.48 USD. Module Bracket. Genuine Nissan Part Number: 25233-4RA0A.