| Brand | Nissan |
|---|---|
| SKU | 28336-5AA0A |
| Manufacturer Part Number | 28336-5AA0A |
| Product Name | Genuine Nissan Navigation Microphone 28336-5AA0A |
| Genuine OEM | Yes |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Year | 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #1 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Navigation Microphone 28336-5AA0A. Condition: New. Listed at 185.30 USD.