| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 28336-5AA0A |
| Product Name | Genuine Nissan Navigation Microphone 28336-5AA0A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 28336-5AA0A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #1 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Navigation Microphone 28336-5AA0A. Condition: New. Listed at 180.85 USD. Hands free phone system. Without sunroof. Without carbon fiber roof. without s. Genuine Nissan Parts. Gordie Boucher Nissan. Car-D-Part and team are your official source for Genuine OEM Nissan parts and accessories.