| Brand | Nissan |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Year | 2019 2020 2021 2022 2023 2024 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #2 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
| OE/OEM Part Number | 767126CA0A |
| Product Name | Genuine Nissan Outer Wheelhouse 76712-6CA0A |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Manufacturer Part Number | 76712-6CA0A |
| Genuine OEM | Yes |
| Model | Altima |
| Make | Nissan |
| SKU | 76712-6CA0A |
Check the listing for details. Genuine Nissan Outer Wheelhouse 76712-6CA0A. Condition: New. Listed at 350.00 USD. This part is new, from the dealer. Ordered by mistake, but the dealer doesn't accept returns, that's why I'm selling it.