| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 33142-EZ00A |
| Product Name | Genuine Nissan Output Shaft Seal 33142-EZ00A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 33142-EZ00A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | Frontier TITAN XD TITAN |
| Year | 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023 |
Check the listing for details. Genuine Nissan Output Shaft Seal 33142-EZ00A. Condition: New. Listed at 33.70 USD. Genuine Nissan Parts. Conicelli Nissan Parts. We cannot take back installed or tried parts. We cannot take back used parts.