| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 38189-4BA0A |
| Product Name | Genuine Nissan Output Shaft Seal 38189-4BA0A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 38189-4BA0A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | Murano Rogue Rogue Sport Pathfinder |
| Year | 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #0 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
| Replaces Part Number | 381893ka0a |
Check the listing for details. Genuine Nissan Output Shaft Seal 38189-4BA0A. Condition: New. Listed at 36.55 USD. Genuine Nissan Parts. Conicelli Nissan Parts. We cannot take back installed or tried parts. We cannot take back used parts.