| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 25994-3JA1A |
| Product Name | Genuine Nissan Parking Aid Sensor 25994-3JA1A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 25994-3JA1A |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | Pathfinder |
| Year | 2013 2014 2015 2016 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #23 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
| Replaces Part Number | 259943jb1a, 259943jc1a |
Check the listing for details. Genuine Nissan Parking Aid Sensor 25994-3JA1A. Condition: New. Listed at 259.41 USD. Genuine Nissan Parts. Walser Nissan Wayzata Parts. With years of experience in the automotive industry, we specialize in providing genuine OEM Nissan parts and accessories. Whether you're performing routine maintenance or undertaking a full restoration, our extensive inventory ensures you'll find the exact part you need.