| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 28533-6RF2A |
| Product Name | Genuine Nissan Parking Aid Sensor Housing 28533-6RF2A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 28533-6RF2A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #0 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Parking Aid Sensor Housing 28533-6RF2A. Condition: New. Listed at 41.81 USD.