| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 78852-3JA0A |
| Product Name | Genuine Nissan Quarter Panel Reinforcement 78852-3JA0A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 78852-3JA0A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #16 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Quarter Panel Reinforcement 78852-3JA0A. Condition: New. Listed at 84.30 USD. Our staff has over 65 years of combined experience in the Genuine Nissan Parts Market. Genuine Nissan Parts. Nissan Pathfinder 3.5L V6 CVT AWD Platinum 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020.