| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 84962-4CL0A |
| Product Name | Genuine Nissan Quarter Panel Trim Panel Bracket 84962-4CL0A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 84962-4CL0A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | Rogue |
| Year | 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #3 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Quarter Panel Trim Panel Bracket 84962-4CL0A. Condition: New. Listed at 65.93 USD. Genuine Nissan Parts. Our experts will get you exactly what you need and are more than happy to consult with you on specific projects that you might be working towards. So, why would you choose anyone else?.