| Brand | Nissan |
|---|---|
| SKU | 62290-1EA0A |
| Manufacturer Part Number | 62290-1EA0A |
| Product Name | Genuine Nissan Upper Retainer 62290-1EA0A |
| Genuine OEM | Yes |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | 370Z |
| Year | 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #3 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Upper Retainer 62290-1EA0A. Condition: New. Listed at 45.10 USD. Genuine Nissan Parts. It must be in new resalable condition. We are not responsible for installation errors. We are not responsible for any labor expenses, towing expenses, lodging expenses or rental car expenses that occur as the result of the installation of any wrong or defective parts.