| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 75520-3YW5A |
| Product Name | Genuine Nissan Rail End 75520-3YW5A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 75520-3YW5A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | Juke |
| Year | 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #18 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
| Replaces Part Number | 755201kd0a |
Check the listing for details. Genuine Nissan Rail End 75520-3YW5A. Condition: New. Listed at 88.30 USD. Genuine Nissan Parts. Our experts will get you exactly what you need and are more than happy to consult with you on specific projects that you might be working towards. So, why would you choose anyone else?.