| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 88551-4BB2A |
| Product Name | Genuine Nissan Seat Adjuster 88551-4BB2A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 88551-4BB2A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | Rogue |
| Year | 2019 2020 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #8 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Seat Adjuster 88551-4BB2A. Condition: New. Listed at 227.59 USD. Genuine Nissan Parts. Gordie Boucher Nissan. Car-D-Part and team are your official source for Genuine OEM Nissan parts and accessories. outer, us built without 3rd row seat. We cannot take back installed or tried parts.