| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 284K0-6FL2A |
| Product Name | Genuine Nissan Sensor Assembly-Side Obstacle Warning 284K0-6FL2A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 284K0-6FL2A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #0 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Sensor Assembly-Side Obstacle Warning 284K0-6FL2A. Condition: New. Listed at 534.82 USD. Genuine Nissan Parts. WARNING : May cause cancer and reproductive harm. Our experts will get you exactly what you need and are more than happy to consult with you on specific projects that you might be working towards.