| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 284K0-DF30A |
| Product Name | Genuine Nissan Sensor Assembly-Side Obstacle Warning 284K0-DF30A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 284K0-DF30A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #0 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Sensor Assembly-Side Obstacle Warning 284K0-DF30A. Condition: New. Listed at 612.16 USD. Genuine Nissan Parts. "Right" (RH) refers to the passenger's side. "Left" (LH) refers to the driver's side. Cancellation Policy. We cannot take back installed or tried parts. We cannot take back used parts.