| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 55322-ZX00A |
| Product Name | Genuine Nissan Shock Mount 55322-ZX00A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 55322-ZX00A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #6 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
| Replaces Part Number | 553223z000, 55322zx00b |
Check the listing for details. Genuine Nissan Shock Mount 55322-ZX00A. Condition: New. Listed at 30.56 USD. Genuine Nissan Parts. Conicelli Nissan Parts. We cannot take back installed or tried parts. We cannot take back used parts.