| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 28154-1BP0A |
| Product Name | Genuine Nissan Speaker 28154-1BP0A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 28154-1BP0A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | Z 370Z Altima |
| Year | 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2023 2024 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #2 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Speaker 28154-1BP0A. Condition: New. Listed at 77.86 USD. Without 8 speaker sys. Z. With bose. Genuine Nissan Parts. Walser Nissan Wayzata Parts. With years of experience in the automotive industry, we specialize in providing genuine OEM Nissan parts and accessories.