| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 28156-ZX10A |
| Product Name | Genuine Nissan Speaker 28156-ZX10A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 28156-ZX10A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #3 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
| Replaces Part Number | 281563ta0a, 28156ja000, 28156ja00a |
Check the listing for details. Genuine Nissan Speaker 28156-ZX10A. Condition: New. Listed at 91.55 USD. Genuine Nissan Parts. Conicelli Nissan Parts. We cannot take back installed or tried parts. We cannot take back used parts.