| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 78842-5R00A |
| Product Name | Genuine Nissan Stone Guard 78842-5R00A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 78842-5R00A |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | Kicks |
| Year | 2021 2022 2023 2024 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #12 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Stone Guard 78842-5R00A. Condition: New. Listed at 17.88 USD. Genuine Nissan Parts. Mike Barney Nissan. Cancellation Policy. We cannot take back installed or tried parts. We cannot take back used parts. In the unlikely event that a part has been placed on backorder or discontinued, we will do our best to try and find one for you as quickly as possible.