| Brand | Nissan |
|---|---|
| SKU | 14064-31U1A |
| Manufacturer Part Number | 14064-31U1A |
| Product Name | Genuine Nissan Stud 14064-31U1A |
| Genuine OEM | Yes |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #0 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
| Replaces Part Number | 14064-31U10, 14064-JK20A |
Check the listing for details. Genuine Nissan Stud 14064-31U1A. Condition: New. Listed at 3.67 USD. ProductGenuine Nissan Stud 14064-31U1A. Genuine Nissan Parts. Car-D-Part and team are your official source for Genuine OEM Nissan parts and accessories. We cannot take back installed or tried parts.